Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



REGENERACJA - Problemy przy regeneracji kartridży laserowych - proszek do posypywania bębna
UmieściłTreśćData
Paweł P. z Częstochowyw jaki sposób posypuje się bęben światłoczuły proszkiem do posypywania bębna (Methusalah Powder). Czy po posypaniu trzeba go rozprowadzić równmiernie po powierzchni, czy nalezy zebrać jego nadmiar. Czy trzeba go stosować równiez przy wymianie bębna na nowy? Proszek ten jest sprzedawany w opakownaiach 250 g, ale nie wiem na ile pokryć bębna taka ilość wystarcza. Proszek zmniejsza tarcie pomiędzy bębnem a listwą Wiper blade. Czy przy zastosowaniu proszku warto również pokryć listwę płynem lubryfikacyjnym, który również zmniejsza tarcie. Mam równiez pytanie odnośnie samego bębna światłoczułego. Jak sama nazwa wskazuje powinno się go chronić przed światłem, czy wobec tego wszelkie czynności z użyciem bębna trzeba wykonywać w ciemni, albo przy użyciu specjalistycznego oświetlenia? Czy może to być zwykłe sztuczne oświetlenie, ale np z żarówką emitującą czerwone światło?24.11.2007 12:55:00
Product ManagerProszek do posypywania Methusaleh Powder stosujemy aplikując go na krawędź listwy oraz na powłokę bębna światłoczułego OPC drum. Jeżeli stosujemy proszek to nie ma konieczności używania dodatkowych środków na listę Wiper Blade. Najmniej szkodliwe światło dla bębna OPC drum to światlo żółte. Wszystkie szczegółowe informacjei techniczne odnośnie regeneracji tonerów przedstawiamy na szkoleniach z regeneracji organizowanych przez nasza firmę. 24.11.2007 14:56:00




Z tej strony skorzystało już 7561811 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+