Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Uszkodzony kartridż bądź elektronika w drukarce - Dziwne zachowanie hp 3550
UmieściłTreśćData
dzyroooWitam serdecznie. Mam od pewnego czasu problem. Kupiłem nowy oryginalny tusz czarny do hp 3550 i zainstaowalem go w drukarce ale nie chce chodzic. Kiedy drukuje text czrny z odydwoma kartridźami w drukarce to drukuje mi tak pół zielono pół czarno. Kiedy wyjmę kartridż koloru to niby drukuje (głowica chodzi jakby drukowała ale kartka wychodzi biała. Co więcej cały czas (z tuszem kolorowym i bez) drukarka pokazuje mi poziom kolorowego a nic nie ma na temat czarnego - tak jakby go wogóle nie było. C to moze byc???? pomozy/ Ktos mi powiedział ze restart drukarki pomoze - ale jak to zrobić?07.02.2009 15:37:33
PiotrZachęcam do przetarcia styków elektrycznych w drukarce i na kartridzu alkoholem technicznym, jesli to nie pomoże kartridż trzeba będzie wymienić na nowy, ponieważ elektronika drukarki mogła ulec trwałemu uszkodzeniu.12.02.2009 10:55:00
Piotr PWITAM odnoszę wrażenie że kolega nie odkleił sobie taśmy ze styków.13.02.2009 15:08:31




Z tej strony skorzystało już 7563844 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+