Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Uszkodzony kartridż bądź elektronika w drukarce - HP Deskjet 3940
UmieściłTreśćData
PrzemekWitam Mam problem z drukarką HP Deskjet 3940. Po wydrukowaniu jednej strony drukarka się zacina, zaczyna migać dioda przycisku włącznika. Po ponownym wciśnieciu przycisku włącznika drukarka jakby na nowo się ustawia, co trwa dosyć długo, bo ponad minutę i dopiero wtedy drukuje kolejną stronę. Mam pytanie, czy jest to raczej wina elektroniki, czy mechaniki. Dodam, że drukarkę czyściłem, tzn. plastikowy pasek i prowadnicę. Z góry dziękuję za odpowiedź. 23.04.2009 13:26:11
Product ManagerPrawdopodobnie uszkodzona jest elektronika ktoregoś z kartridży. W pierwszej kolejności proszę przetrzeć styki elektryczne na kartridżach alkoholem izopropylowym.23.04.2009 15:25:00
PrzemekWitam! Dziękuje za odpowiedź, lecz prawdopodobnie nie jest to wina kartridża. Styki przetarłem zarówno w kartridżu, jak i w drukarce. Co wiecej, wymieniłem kartridże na zaschnięte. Myślę, że mimo braku wydruku drukarka powinna normalnie się zachowywać. Niestety zachowuje się tak samo jak poprzednio. 24.04.2009 18:39:23
Product ManagerProponuje pozyskać puste kartridże sprawne elektrycznie i drogą eliminacji zobaczyć czy winne są kartridże czy elektronika drukarki.25.04.2009 15:37:00




Z tej strony skorzystało już 7566033 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+