Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Uszkodzony kartridż bądź elektronika w drukarce - Problem z wydrukiem Canon PiXMA MP280
UmieściłTreśćData
GhostBusterWitam Mam problem z wydrukiem tuszem kolorowym, niebieski jest podawany prawidłowo, żółty trochę źle a czerwony całkiem do d***, gdy drukuję coś na czarno mając ustawione oba kartridże na aktywne (używane) to kolor czarny jest zielonkawy. Dodam że postępowałem według badziewnego tutoriala o napełnianiu kartridża w którym jakiś imbecyl pokazuje że trzeba wieczko od kartridża odetkać śrubokrętem i później przykleić klejem szybkoschnącym AHHHGGGHHH !!!!! i teraz mam taki kartridż rozbebeszony bo już to robiłem kilka razu i skleić to się nie da już :( Robiłem wielokrotnie czyszczenie dysz zwykłe i to lepsze inne zabiegi też ale nic z tego :( Kartridże do mojej drukarki są drogie więc zapytuję, czy wymiana kartridża na nowy poprawi jakość druku? Czy też to już koniec dla mojej Canon PiXMA MP280 (nie znam się) ? Dodam że gdy odizoluje kartridż kolorowy i będę drukował na czarno tylko kartridżem czarnym to wydruk jest dobry no ale tylko czarno-biały :( a chciałbym drukować zdjęcia. Dzięki pozdrawiam :)25.04.2016 12:05:55
Product ManagerProblem z wydrukiem spowodowany jest niedrożnością, zapowietrzeniem dysz lub uszkodzeniem głowicy drukującej. Niedrożność dysz można usunąć udrażniając głowicę płynami do udrażniania. Powodem niedrożności jest stosowanie niskiej jakości atramentu. Sposób udrożnienia opisany jest to na stronie DRUKNET. W przypadku zapowietrzenia usuwamy powietrze z kartridża za pomocą uchwytu z przystawką ssącą. Jeżeli tak jak Pan pisze napełniał Pan już kilka razy ten kartridż, najlepszym rozwiązaniem jest wymiana kartridża kolorowego na inny, najlepiej Oryginalny, który można ponownie regenerować. Stosując atramenty dobrej jakości można taki kartridż wielokrotnie regenerować, nie tracąc nic na jakości druku.26.04.2016 15:30:00




Z tej strony skorzystało już 7564430 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+