Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Problemy z zainstalowaniem sprzętu w systemie - HP 3180
UmieściłTreśćData
kaszalotWitam. mam dosc duzy problem z zainstalowaniem ww drukarki w systemie winXP sp2. otoz postepuje zgodznie z instrukcja i gdy zostaje wyswietlony inf o podlaczeniu kabla usb do komputera robie to. niestety widze tylko informacje ze system windows wykryl nowe urzadzenie i szuka dla niego oprogramowania i umieszcza je w urzadzeniach usb jako "nieznane urzadzenie". program instalacyjny HP w ogole nie reaguje. probowalem juz reinstalacji systemu, instalacji najnowszych sterownikow i ciagle mam ten sam problem. moja plyta glowna to gigabyte 7vax-a na chipsetcie kt400a. licze na wasza pomoc. pozdrawiam12.10.2008 21:30:11
marcinmam 3180 niby wszystko dziala ale nie skanuje obrazu do kompa!!!!!!!!!!!!!! wyswietla sie komunikat ze istnieje problem w polaczeniu usb. pomozcie26.10.2008 19:10:14
AlTez mam 3180, totalna kaszana, ciągłe wieszanie systemu,a na skanach wychodzą fajne zygzaczki, zwłaszcza w cieniach, Pustek kupiony 7 lat temu, takich problemów nie miał, niestety padł napęd, nie kupujcie HP, to co jest do wszystkiego, jest do d.. czyli do niczego 27.12.2008 10:29:41




Z tej strony skorzystało już 7565988 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+