Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Problemy z zainstalowaniem sprzętu w systemie - HP DJ 5940 problem z drukowaniem, zmienia margines
UmieściłTreśćData
Yugowitam; mam problem ze swoim hpkiem, otoz przy drukowaniu dokumentow przycina mi numery stron (drukuje je w polowie). jesli zmienie margines dolny (we wlasciwosciach drukarki) to wowczas drukuje mi caly numer strony ale zmienia automatycznie lewy i prawy margines (nie w dokumencie a tylko w wydruku). co moze byc tego przyczyna?27.02.2009 18:41:26
Product ManagerProblem moze byc raczej zwiazany z poborem papieru przez drukarke. Prosze przeczyscic recznikiem papierowym rolki, ktore sa odpowiedzialne za pobor papieru.28.02.2009 15:13:00
jrzSek w tym, iz w Wordzie w podgladzie wydruku juz widnieje obciety numer strony, wiec uszkodzenie mechaniczne nie wchodzi w gre.15.05.2009 22:51:45
Product ManagerWitam! W takim wypadku proponuje zainstalowac urzadzenia na innym komputerze i przeanalizowac prace urzadzenia.16.05.2009 15:31:00
mendrekNie tylko ucina numery stron, ale i zmienia szerokości bocznych marginesów.Należy w ustawieniach drukarki dodać nowy format papieru np.: A4 poprawiony, gdzie zmieniamy długość strony +/- 1mm oraz szerokość na 216mm. następnie w MS Word ustawiamy jako format papieru A4 poprawiony.31.05.2009 21:44:56
Product ManagerJest to ewidentny problem z instalacja sprzetu w systemie. Wina moze leżeć po stronie sterownika lub po stronie systemu. Proszę zainstalować drukarkę na innym komputerze i przeanalizowac pracę sprzętu.01.06.2009 15:15:00




Z tej strony skorzystało już 7566088 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+