Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



REGENERACJA - Problemy przy regeneracji kartridży atramentowych - kartridż hp 56
UmieściłTreśćData
MonikaCześć! Qrcze mam taki problem. Zamówiłam sobie z allegro zamiennik , czarny tusz do HP5150 nr 56. Dziś zainstalowałam drukarkę ale nie chce mi drukować dokumentów. Kiedy klikam na ikonkę drukowania pojawia się informacja z poziomem tuszu( ok , tak było zawsze). Ale różnica jest taka że tego poziomu nie ma narysowanego tzn. ile tego tuszu jest. Wcześniej nie było tego problemu. Dodam że to jest mój 4 od chwili kupienia drukarki cartridge z czarnym tuszem. W kolejności: oryginał, oryginał, zamiennik i teraz zamiennik. Stronę testową wydrukowała całkiem dobrze więc sam tusz i jego skład jest dobry, tak myślę. Gdzieś czytałam że drukarka odczytuje jakieś kody z pojemnika , może o to chodzi. Jeśli chodzi o kolejkę wydruku to niby jest "drukowanie" ale wlecze się to bez końca. Bardzo proszę o pomoc. Pzdr 15.11.2008 20:06:07
Product ManagerProszę zapoznać się z instrukcją resetowania ustawień wskaźnika w drukarkach Hewlett Packard 16.11.2008 13:03:00




Z tej strony skorzystało już 7570734 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+