Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



REGENERACJA - Problemy przy regeneracji kartridży laserowych - Epson C1100
UmieściłTreśćData
slawekMam pytanie w zwiazku z regeneracją tonerów do drukarki epson c1100. Mianowicie czy za każdym razem przy regeneracji należy wymieniać chip zliczający.Drugie pytanie: czy do każdego tonera jest osobny chip.Trzecie pytanie: gdzie mniej wiecej się znajduje. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedż24.04.2008 10:59:00
PiotrChip występuje jako uniwersalny układ, który można instalować w kasetach CMYK. Jest on z boku obudowy wkładu. 24.04.2008 13:08:00
monikawitam.chce tanim kosztem dokonac regeneracji tonera z kolorem zoltym w mojej drukarce epson aculaser c1100.proszek zakupilam ale mam problem - nie wiem jak dokonac uzupelnienia tonera.jezeli ktokolwiek posiada jakies wskazowki, jak to zrobic,prosze o pomoc.pozdrawiam12.05.2008 13:10:00
Product ManagerW ofercie sklepu internetowego AGAWA.PL znajduje się instrukcja regeneracji kartridża do urządzenia Epson AcuLaser C1100. Instrukcja ta pokazuje krok po kroku jak dokładnie zregenerować kasetę.Zachęcam do zapoznania się z linkiem: darmowa instrukcja regeneracji tonera Epson Aculaser C1100 12.05.2008 14:24:00




Z tej strony skorzystało już 7563935 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+