Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



REGENERACJA - Problemy przy regeneracji kartridży laserowych - problem z Samsungiem Ml 2165
UmieściłTreśćData
wojnykWitam Mam drukarkę Samsung ml-2165, zregenerowałem toner i po regeneracji nie drukuje nic . Na drukarce żadne informacje nie wyskakują, papier pobierany jest normalnie ale oddawany jest już jako puste kartki Regenerując korzystałem z dostępnych w internecie instrukcji rozebrałem cala kasetę na części i wyczyściłem wszystkie elementy szmatką, wsypałem proszek i złożyłem kasetę. Niestety drukarka nie drukuje nic. Proszę o pomoc. 23.10.2013 13:06:36
PiotrCzy nałożyłeś smar przewodzący na wałek magnetyczny ? Jest to zaprezentowane na poniższym filmiku, dokładnie w 3:26 Samsung ML 2165 - instrukcja regeneracji tonera do drukarki laserowej 23.10.2013 13:31:00
wojnykSmaru przewodzącego nie nakładałem, wydawało mi się, że wystarczy tego smaru, który był. Czy jego nałożenie jest obowiązkowe? 24.10.2013 12:27:40
PiotrW przypadku tej kasety jest to obowiązkowa czynność. Zbyt mała ilość smaru w głównej mierze generuje taki defekt na wydruku. Musisz zdjąć stary smar przewodzący i nałożyć nowy. Najlepszym smarem do tego celu będzie ten: 24.10.2013 12:50:00




Z tej strony skorzystało już 7571167 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+