Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE - Papiery, folie i inne nośniki druku - drukarka ciagle sygnalizuje brak papieru
UmieściłTreśćData
MichalWitam, wiem ze ten temat nie traktuje o moim problemie jednak widzialem tutaj juz podobne pytanie, mianowicie chodzi o to ze drukujac dokument, papier mi sie zacial wiec zdjalem tylna pokrywe i wyciagnalem go recznie. Teraz drukarka ciagle sygnalizuje brak papieru, a gdy chce zeby pobrala papier to kartridze troche sie ruszaja, kolka ktore powinny pobierac papier nie spelniaja swojej funkcji tylko przez chwile sie kreca, pozatym mam wrazenie ze papier poprostu nie "siega" do podajnika. A, i kartridze maja problem jesli chodzi o przesuwanie. Mam nadzieje ze ktos udzieli mi jakies rady. Pozdrawiam07.02.2007 09:30:00
Product ManagerProsze sprobowac "pomóc" drukarce podsuwając papier pod rolki poboru. Jeżeli czynność ta nie przyniesie zadowalajacych rezultatów być może wystąpił problem z karetką, w której zainstalowane są kartridże. Drukarka sygnalizuje problem z papierem, ale może to być równiez wina tegu układu.08.02.2007 09:35:00




Z tej strony skorzystało już 7571257 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+