Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE - Papiery, folie i inne nośniki druku - wydruk na folii przezroczystej
UmieściłTreśćData
włodekWitam czy może ktos wie jak i czym przyczernić wydruk na folii przezroczystej do drukarek atramentowych tak by nadruk koloru czarnego nie był przezroczysty by jak najmniej swiatła się przez czarny kolor przedostawało , słyszałem że jest jakis spray , może ktos uzywał i wie jaki efekt to daje z góry dziękuje za podpowiedz13.01.2008 10:02:00
Product ManagerNajważniejszym kryterium w tym przypadku jest zastosowanie odpowiedniego atramentu. Musi to być atrament, który posiada bardzo wysoką głębię czerni. Najlepiej, gdy będzie oryginalny lub dedykowany do modelu drukarki. Zawsze jednak efekt przezroczystości będzie widoczny w pewnym stopniu. Spray, o którym Pan słyszał służy do zabezpieczania wydruków przed blaknięciem, promieniowaniem UV oraz czynnikami atmosferycznymi. Jest on dostępny w ofercie sklepu internetowego AGAWA.PL, spray do zabezpieczania wydruków 14.01.2008 10:03:00
włodekDziękuje serdecznie za odpowiedz mam drukarke HP1110 drukowałem na foli orginalnym i teraz drukuje po uzupełnieniu jeden i drugi wydruk bardzo duzych róznic niema między sob± przeĽroczystosc jest porównywalna. Jak rozpoznać tusz z duza głębi± czerni czy jest jakos inaczej oznaczony? jeszcze jedno mnie zastanawia przy wydruku na papier wszystko jest idealne a na foli widac kreseczki które nie sa zadrukowane .posiłkowałem sie wydrukiem dwóch folii z identycznym wydrukiem i składac je na siebie to polepsza sytuacje jest mniej przeĽroczysty ale niestety kreseczki są idealnie w tym samym miejscu na wydruku i nakładaja sie na siebie zastanawiam się czym to moze byc spowodowane bo przy wydruku na papier niema takiego feleru16.01.2008 10:04:00
włodekzastanawia mnie jeszcze jedno ,w ofercie sklepu agawa sa papiery do termotransferu np. na podkoszulki. Czy wydruk moze być na takim papierze zwykła drukarka atramentowa czy musi to byc wydruk specjalnym tuszem i specjalna drukarka? jezeli to możliwe prosze o odpowiedz , dziękuje17.01.2008 10:04:00
Product ManagerTusz oryginalny z reguły powinien mieć największa głebie koloru, ale nie jest to jakos oznaczane. Jesli zas chodzi kreski wynika to z budowy nosnika (folii). Na papierze ten efekt nie będzie widoczny, ponieważ jest on zbudowany z mikrowłókien. Może Pan jeszcze spróbować zmienić ustawienia w drukarce na "błyszczacy papier fotograficzny". Ale tak jak pisałem wczesniej efekt przezroczystosci będzie zawsze widoczny przy takiej folii. W ofercie naszego sklepu posiadamy: papiery transferowe do drukarek atramentowych oraz papiery transferowe do drukarek laserowych Do druku na nich wystarczy posiadać drukarkę ze zwykłymi tuszami lub tonerami.18.01.2008 10:05:00




Z tej strony skorzystało już 7565889 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+