Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Uszkodzony kartridż bądź elektronika w drukarce - HP5740
UmieściłTreśćData
Jacekwitam mam taki problem skończył mi się orginalny tusz w kolorowym kart.gdy nabiłem nowy wyskakuje komunikat że jest jakiś problem z tymże kart. nawet czarny nie drukuje dopiero jak wyjmię ten kolorowy to wtedy wszystko jest ok ,nie wiem juz co robić pozdrawiam Jacek21.10.2008 08:49:10
Product ManagerProblem tego typu może być spowodowany kartridżem drukującym. Być może styki w kartridzu uległy zanieczyszczeniu i z tego powodu drukarka może mieć kłopot z akceptacją kartridża. Proszę przetrzeć styki zarówno w kartridżu jak i drukarce szmatka nasączona alkoholem technicznym. W najgorszym przypadku mamy do czynienia z uszkodzeniem elektroniki kartridża i wtedy należy wymienić kartridż na nowy. Link do tabelki kompatybilności, gdzie znajdują się wszystkie towary jakie mamy w ofercie poniżej tabela kompatybilności 23.10.2008 14:44:00
PiotrPtak jak mówi PM. jak jest w drukarce kałamarz uszkodzony to trza go wyjąć inaczej nie jęknie nawet. Drukarka z jednym kałamarzem przechodzi w stan nazwany drukowanie awaryjne i będzie brykać z jednym czarnym lub kolorowym ale z uszkodzonym NIE07.11.2008 14:47:48




Z tej strony skorzystało już 7566204 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+