Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Uszkodzony kartridż bądź elektronika w drukarce - Błąd serwisowy 6800 w Canon MP830 ... czy ktoś wie
UmieściłTreśćData
GeryWitam, mam nastepujący probelm z moim Canon MP830: po włączeniu drukarki wyskakuje mi bład 6800, drukarka nic nie wykonjuje, nawet głowica się nie wysuwa. Dzowniłem do serwisu Canona i tam powiedzieli ze to bąłd serwisowy i trzeba wysłac do nich urządzenie. Czy ktos wie jak ten probloem rozwiazać samemu ? Zorientowanych prosze o pomoc ! Dzieki i pozdrawiam 30.01.2009 15:15:13
PiotrPCNON MP 830 i błąd 6800 to awaria EEPROMU. pampers ma numer 5B00. Spróbuj odłączyć zasilanie a potem za kilka minut załącz. Może zaskoczy. jak nie to reset EEPROMU kodami servisowymi. Jeśli i to nie pomoże to wymiana płyty głównej. Dodam że Canon servis wymienia na nowe jeśli jest jeszcze gwarancja.02.02.2009 15:21:12
GeryJeśli możesz to podeślij liste kodów serwisowych, i instrukcje jak ich użyć (w którym momencie) bo odłączenie zasilania nie pomaga w tym przypadku.16.02.2009 18:54:54




Z tej strony skorzystało już 7566282 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+