Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Uszkodzony kartridż bądź elektronika w drukarce - miga i miga ta lampka w HP1510
UmieściłTreśćData
ungeMam wielką prośbę! Posiadam HP 1510, drukowalem juz sporą nia i wszystko chulało aż sam sie dziwiłem. Ale zaczął sie problem z czarnym kardridżem, tzn nabijałem kilka razy strzykawka i zawsze po tym drukowała swietnie bez problemow. I razu pewnego po napelnieniu ponowym, wydrukowalem od razu jakies 50 stron, po tym wyłaczylem drukarke i wlaczylem ja po jakiejs godzinie i juz migala lampka ze jest problem z czarnym kardridżem! Wyciagałem go i wkladalem 100 razy, wyłaczałem drukarke ze 100razy, czysciłem jako tako ze 100 razy, kupilem nowy kardridż i tez nie pomoglo :( CIAGLE MIGA to dziadostwo! Opisalem swoj problem dosc wylewnie bo musialem sie z tego problemu Wam zwieżyć:) Prosze o pomoc!12.06.2009 22:38:13
Product ManagerProszę przeczyścić styki elektryczne na kartridżu oraz w urządzeniu drukującym alkoholem technicznym. Jesli w/w czynność nie przyniesie rezultatu to prawdopodobnie uszkodzeniu ulegl cały kartridż i należy wymienić go na nowy. 14.06.2009 15:56:00




Z tej strony skorzystało już 7569733 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+