Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Uszkodzony kartridż bądź elektronika w drukarce - HP PSC 2210 Proszę o pomoc
UmieściłTreśćData
DawidMam taki problem z drukarką, po konserwacji w sterownikach (oczyszczanie pojemnika z tuszem)drukarka wyświetliła komunikat ze kartridze są uszkodzone. Kartridze działały przed oczyszczaniem pojemnika, otworzyłem drzwiczki z drukarki chciałem napełnić kartridze, odpiąłem jeden zaczep z czarnego tuszu i nie chcący zamknęła mi się pokrywa z drukarki. Zaczep był otwarty pokrywa się zamknęła i drukarka chciała wrócić do prawej strony ale otwarty zaczep ja przyblokował. Teraz tusze wróciły do lewej strony nie chcą się schować dobijają do ściany, i nie chcą się przesunąć na środek podczas otwarcia pokrywy. Czy da się to naprawić i czy się opłaca to naprawiać?? pisze mi komunikat open doorr claer cariagge jam and then press enter16.09.2010 18:46:07
Product ManagerNiestety w urządzeniu doszło do trwałego uszkodzenia mechanicznego i elektrycznego. Naprawa z pewnością przewyższy wartość urządzenia dlatego zachęcam do zakupu nowego urządzenia. 22.09.2010 15:24:00




Z tej strony skorzystało już 7567738 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+