Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Uszkodzony kartridż bądź elektronika w drukarce - Drukarka HP656c problem z drukowaniem
UmieściłTreśćData
MagdaWitam! potrzebuję pomocy! kupiłam używaną drukarkę.były właściciel tej drukarki uzywal ja ostatnio pol roku temu.kupilam nowy katridz z tuszem.zainstalowalam sterowniki i jak chce cos wydrukowac to wyskakuje mi komunikat ze nie ma tuszu. nie wiem o co chodzi.karetka sie nie rusza i migaja na przemian dwa swiatelka pomaranczowe i zielone.nie znam sie na drukarkach ale z tego co wiem to po wlaczeniu drukarki karetka powinna "przejechac" chociaz raz a moja karetka sie nie rusza.ale jak podnose gorna klape drukarki to karetka podjezdza do wymiany tuszu.nie wiem w czym jest problem?czy to zepsuta drukarka?tusz na pewno jest dobrze wlozony.prosze o pomoc!!!14.01.2011 11:43:33
Product ManagerByć może styki elektryczne na kartridżu uległy zanieczyszczeniu i z tego powodu drukarka może mieć kłopot z akceptacją kartridża. Bardzo proszę przetrzeć styki na kartridżu i w drukarce szmatką nasączoną alkoholem izopropylowym 02.02.2011 14:47:00




Z tej strony skorzystało już 7571255 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+