Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerów



Forum



PROBLEMY ZE SPRZĘTEM - Problemy z komunikacją pomiędzy komputerem a drukarką - HP DeskJet 9800 - zaczyna drukowanie i się zawiesz
UmieściłTreśćData
GajosWitam, Drukarka do tej pory działała prawidłowo i nie było z nią problemów. Kiedy chcę wydrukować cokolwiek drukarka startuje, ruszają kardridże ale wysuwają się tylko kawałek i drukowanie się kończy ( jakby system zamykał proces drukowania, nie zaczyna ciagnąć papieru). Nie jest to wina mechaniczna bo wydruk testowy drukuje się bez najmniejszego problemu. Jak dla mnie problem tkwi w komunikacji komputer-drukarka ale nie potrafię go zlokalizować. Przeinstalowałem sterowniki i nic. Sprawdziłem czy system nie pokazuje jakiegoś błędu USB ale nic nie widać. Skaner podłączony do tego samego wejścia działa bez problemu. Mam system XP z SP213.03.2009 20:27:16
Product ManagerPrawdopodobnie uszkodzona jest elektronika. Bez odpowiedniej wiedzy z zakresu elektroniki defekt ten nie jest możliwy do usunięcia w warunkach domowych. Proszę udać się do najbliższego serwisu drukarek.14.03.2009 15:45:00




Z tej strony skorzystało już 7566080 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+