Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerówPapiery i folieSpray do zabezpieczeń wydruków

Spray czyni wydruk atramentowy wodoodpornym i sprawia, że kolory są bardziej bystre i ożywione. Spray jest poręczny w użyciu, szybko schnie, pozostawiając na spryskiwanej powierzchni elastyczną błonkę.

Chroni wydruk przed promieniami UV

Spray zawiera substancje (blokery) chroniące przed promieniami UV, dzięki czemu wydruk zabezpieczony jest przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, na kolory dłużej zachowują swoją atrakcyjną barwę.

Spray do papierów i folii do zabezpieczania wydruków

Zastosowanie

Przed użyciem zawartość puszki wstrząsnąć. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Zadrukowaną kartkę spryskać sprayem z odległości około 10-20 cm, trzymając puszkę pod kątem 45°. Jeśli do druku użyto papieru dość grubego lub absorbującego, konieczne może być nałożenie na wydruk podwójnej warstwy praparatu. W tym celu przed nałożeniem drugiej warstwy należy odczekać 5 minut. Całość pozostawić na około 5 minut do całkowitego wyschnięcia.Spray można używać do każdego rodzajów papieru, kartonów- tektur, folii, papierów błyszczących, etykiet, wizytówek, etykiet na płyty CD itp.

Środki ostrozności

Pojemnik jest ciśnieniowy, należy zatem chronić go przed światłem i nie przechowywać w temperaturze przekraczającej 50°C. Po wykorzystaniu zawartości, opakowania nie wolno przekłuwać oraz spalać. Nie powinno się także używać sprayu przy otwartym ogniu (nie palić papierosów) i trzymać daleko od ewentualnego źródła zapłonu. Spray przechowywać z dala od dzieci. W przypadku słabej wentylacji pomieszczenia, w którym środek jest używany, może stać się on substancją wybuchową. Przed wyrzuceniem puszki należy ją dokładnie opróżnić.

Komentarze:


 • Zabezpieczanie wydruku na błyszczącym papierze ofsetowym Zabezpieczanie wydruku na błyszczącym papierze ofsetowym
 • Zabezpieczenie wydruków atramentowych na papierze foto Zabezpieczenie wydruków atramentowych na papierze foto
 • Jak zabezpieczyć nadruk na płycie CD/DVD ? Jak zabezpieczyć nadruk na płycie CD/DVD ?
 • Zabezpieczenie wydruku na płycie CD-R Zabezpieczenie wydruku na płycie CD-R

 • Captcha


  Z tej strony skorzystało już 7601960 osób
  Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
  Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

  social media Youtube Facebook Google+