Druknet.pl

Wortal o drukowaniu,
regeneracji tuszy i tonerówNowinki ze świata druku


Czy drukowanie bez użycia papieru jest możliwe?

Otóż tak! Dostawca akcesoriów komputerowych Gembird poszerzył swoją ofertę o e-drukarki. Drukując wykorzystujemy e-papier, a wydruk wyświetlamy na ekranie dotykowym.

Na e-papier, podobnie jak na tradycyjny nośnik, możemy nanosić uwagi, notatki czy podpis. Propozycja ta okazuje się idealna nie tylko w biurze i podczas spotkań biznesowych, ale także dla urzędników, przedstawicieli medycznych czy kurierów. E-drukarki mają ogromne znaczenie również dla podróżników, którym umożliwiono odprawę online oraz studentom, dla których urządzenie jest formą e-book.

Urządzenie to w związku z tym, iż nie wymaga użycia tonerów i papieru jest tanie w eksploatacji. Nie podświetla się obraz i zużycie prądu jest niższe. Przekątna ekranu ma 9.7".

 E-drukarkę podłączamy do komputera poprzez port USB, gdzie zostaje ono automatycznie rozpoznane jako drukarka. Obsługuje karty MicroSD o pojemności do 32 GB, dzięki czemu możemy przechowywać dokumenty, posiada system operacyjny Android 2.34 współpracując z systemem Windows i Macintosh.

W 2012 roku produkt został już odznaczony tytułem "2012 FRESH Award" i "Innowacja roku 2012", a rok później zdobył nominację do "Benelux Office Products Awards".

Jesteśmy ciekawi jak dalej będzie rozwijała się przyszłość e-drukarki.

e-drukarka

Komentarze:


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tego artykułu

Captcha


Z tej strony skorzystało już 7458549 osób
Copyright ©, AGAWA.PL Sp. z o.o.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

social media Youtube Facebook Google+